بهینه سازی و سئو سایت

شاید اولین نباشید ولی میتوانید بهترین باشید…!

سایت بدون سئو مانند ماشین بدون چرخ است. وجود ماشین حس می شود اما هرگز نمیتوان از آن استفاده کرد. سئو به معنای بهینه سازی سایت شما برای ارتقا رتبه در نتایج جستجو گوگل می باشد. برای این عمل باید به پارامتر ها و پروتکل هایی که موتور جستجو گوگل ارائه کرده پایبند باشیم و یک سری زیر ساخت های اساسی را برای سایتمان انجام دهیم تا بتوانیم به صدر نتایج گوگل دست پیدا کنیم! با داشتن سئو میتوانیم مشتریان بیشتر و بهتری را جذب خود کنیم تا فروش بهتری داشته باشیم! بهتر است سایت بدون سئو را جدی نگیرید 🙂 قطعا برای شما بی فایده خواهد بود.

یافتن کلمه کلیدی,پیدا کردن کلیمه کلیدی

کلمه کلیدی مناسب

در بهینه سازی سایت نباید مستقیم به کلمه کلیدی اصلی رفت. در بعضی از این کلمه کلیدی ها ممکن است با سال ها کار هم امکان رشد وجود نداشته باشد و اینجا قطعا ضربه محکمی از زمان و دانش و گاها ضربه مالی به صاحب سایت وارد خواهد شد. بهتر از با دقت و بررسی بالا به جستجوی سری کلمات کلیدی مرتبط با رقابت های مناسب و سرچ بالا رجوع کرد تا بتوان سریع نتیجه مناسب را کسب کرد و باعث رشد سایت شود! بررسی کلمه کلیدی نیازمند دانش بهینه سازی است که توسط ابزار های مختلف قابل انجام است.

گام‌های سئو

انواع سئو

سئو کلاه سفید

سئو کلاه سفید تخصص ماست. ما بر این امر بسیار تاکید داریم که سئویی انجام دهیم که کاملا فاکتور‌ها و پروتکل‌های مهم گوگل را پاس کرده و تایید گوگل شود. این مدل سئو در مدت زمان نسبتا کمی زمان میبرد تا به نتایج اول جستجو برسند اما قطعا در نتایج اول گوگل قرار خواهند گرفت و این مسئله باعث ایجاد مشتری برای سایت ها خواهد شد. سئو کلاه سفید اصطلاحا یعنی مطابق با قوانین گوگل کار کردن و همراه بودن با قوانین سر سخت گوگل! در این مسئله سئو اورگانیک بوده و همچنین برنامه تولید محتوا خدمت مدیران سایت ها ارائه می شود تا بتوانند سایت خود را به بهترین نحوه ممکن مدیریت کنند تا سایت ورودی داشته باشد.

بهینه سازی سایت,سیو سایت,سئو سایت

سئو کلاه سیاه

سئو کلاه سیاه به معنی استفاده از تکنیک های غیر ارگانیک برای بهینه سازی وب سایت است. به این منطور که اعمالی در بهینه سازی سایت انجام دهیم که با قوانین ذکر شده توسط گوگل مغایرت داشته باشد. در این نوع سئو سایت به سرعت به صفحات اول جستجو میرسد اما پس از مدتی با تشخیص ربات های فوق پیشرفته گوگل سایت اسپم شده و از نتیج حذف خواهد شد. در این شرایط دامنه به اصطلاح پنالتی شده و درصد بسیار پایینی احتمال بازگشت دامنه به روز اول اختصاص پیدا میکند. بهتر است سئو به صورت سفید و طبق مقررات گوگل انجام شود تا به بهترین شکل قله گوگل را فتح کنیم!

جهت سفارش بهینه سازی سایت، فرم زیر را پر کنید

بهینه سازی سایت,سیو سایت,سئو سایت