چگونه بایو اینستاگرام بنویسیم

سلام در این پست قصد داریم در مورد چگونه بایو اینستاگرام بنویسیم صحبت کنیم. این روزها اینستاگرام یک شبکه اجتماعی بسیار محبوب در ایران به شمار می‌رود که به دلیل تبلیغات کمی که در آن است در بین ایرانیان از محبوبیت بالایی برخوردار شده است. در کنار این مسائل اینستاگرام از رابطه کاربری بسیار ساده و زیبایی برای نرم افزار خود استفاده کرده که بدون هیچگونه دانش فنی یا ابتدایی هر نوع قشری در جامعه میتواند از این پلتفرم استفاده کند.

فروش در اینستاگرام

این روزها با پیشرفت اینستاگرام مردم و صاحبان کسب و کار علاقه مند به حضور در دنیای مجازی به خصوص اینستاگرام شده اند و با حضور زیاد ایرانیان کسانی که وارد اینستاگرام شدند امروزه از فروش خوبی برخوردار شدند اما رفته رفته کار کردن در اینستاگرام اصول پیدا کرده و باید طبق اصول پیش رفت تا بتوان به موفقیت در اینستاگرام رسید. فروش در اینستاگرام بسیار لذت بخش شده است از آن جایی که شما محصولی را برای فروش میگذارید و در طول یک روز در حدود هزاران نفر محصول شما را میبینند خب در صورت داشتن محل فیزیکی برای فروش این رقم بازدید از اجناس شما تقریبا نشدنی خواهد بود مگر کرایه مغازه در اصلی ترین خیابان‌های شهر که اجاره‌های سرسام آور دارد و این در حالی است که اینستاگرام هیچ مبغلی برای حضور شما در این برنامه از شما دریافت نمی‌کند.

چگونه بایو اینستاگرام بنویسیم

افراد زیادی کسب و کار خود را با اینستاگرام متحول کردند و روی جدید بازار را مشاهده کردند. در اینباره باید گفت کسب هر مبلغی از اینستاگرام در دنیای امروز اصلا بعید نیست و شما میتوانید با استعداد، زمان، انرژی که میگذارید پول بیشتری در بیاورید.

اینفلوئنسرها و کسانی که به عنوان بلاگر در این دنیا در حال فعالیت هستند روز به روز در حال محبوب شدن و کسب درآمد بیشتر هستند و شما هم میتوانید یکی از آن‌ها باشید.

بعد از معرفی کوتاهی از اینستاگرام بپردازیم به اینکه چگونه بایو اینستاگرام بنویسیم .

شما بعد از وارد شدن کاربر به صفحه اینستاگرامتان تنها کمتر از یک دقیقه زمان دارید تا فرد را مجاب کنید که شما را فالو کنند. پس باید با تمام دقت و تمرکز یک پروفایل حرفه‌ای داشته باشید تا بتوانید افراد را مجاب به فالو کردن خودتان بکنید.

آناتومی بایو در اینستاگرام

نوشتن بایو اینستاگرام باید بر اساس اصول اعتمادسازی کاربر به پیج ما باشد چرا که ما فقط چند ثانیه فرصت داریم و باید اعتماد مخاطب را جلب کنیم تا حداقل تمایل داشته باشد ما را فالو کند. برای اینکارباید منظور پیج را به کاربر منتقل کنیم در واقع کاربر باید بداند چرا میخواد ما را فالو کند. چه ارزشی برای کاربر فراهم خواهیم کرد؟! اگر نتوانیم این مسئله را برای کاربر باز کنیم احتمال اینکه مارا فالو کنند کم خواهد شد.

پیشنهاد: انتخاب نام برای پیج اینستاگرام

در اینستاگرام ما به چند طریق حضور خواهیم داشت و محصول و خدمات خواهیم فروخت.

  • فروش خدمات
  • فروش محصول
  • پیج آموزشی

هر کدام از نوع های فروش در اینستاگرام باید از یک بایو به خصوص برای فروش استفاده کنند. در ادامه به تک تک این بایوها اشاره خواهیم کرد.

بایو برای فروش محصول

  • فایده محصول شما چیست
  • چرا باید شما را فالو کنند
  • چرا باید این محصول را از شما تهیه کنند

وقتی کاربر در پیج شما حضور پیدا می‌کند در قسمت بایو شما را تحلیل خواهد کرد. شما باید با سه جمله خیلی کوتاه ولی کامل توضیح دهید که شما بهترین انتخاب برای او خواهید بود. حالا شما میتوانید به سوالات بالا جواب دهید؟

بایو برای فروش خدمات

  • خدمات شما چه کاربردی برای برای مخاطبان دارد
  • چرا باید شما را فالو کنند
  • چرا باید این خدمت را از شما تهیه کنند

تقریبا این بایو هم مانند فروش محصول است که میتوان گفت خدمات هم یک نوع محصول است. قطعا خدمات شما را شرکت‌ها و افراد دیگری نیز ارائه میکنند پس شما باید به نوعی بایو را تنظیم کنید که شما مورد اعتماد قرار بگیرید.

چرا باید شما را فالو کنند

چرا باید شما را فالو کنند سوالی بود که باید به آن پاسخ دهیم درهر نوع فروش در بیو باید به این سوال پاسخ داده شود دلیل آن چیست؟!
وقتی شخصی شما را در اینستاگرام دنبال می‌کند قبول می‌کند که در روز 2 ساعتی که در اینستاگرام حضور دارد شما را باز هم مشاهده کند و مشتاق این است که باز شما را ببیند پس باید طوری بنویسیم که شخص قبول این موضوع را بکند که زمان برای محتوا ما بگذارد.

شک نکنید بایو یکی از پایه‌های اصولی برای داشتن یک کسب و کار قوی در اینستاگرام است پس لطفا با دقت کامل به این مورد بپردازید.

در پایان باید گفت حالا شما میدانید باید چگونه بایو اینستاگرام بنویسیم پس لطفا همین امروز این موضوعات را در صفحه خود اعمال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + پنج =