انتخاب نام برای پیج اینستاگرام

سلام امروز میخوایم در مورد انتخاب نام برای پیج اینستاگرام صحبت کنیم و حرف‌هایی که زده میشه تماما بر اساس علم و کاملا تجربه شخص بنده ” رضا کرمی هستش که در صفحه اینستاگرام پیج خودم داشتم.

نکته: در پیج منظور از نام قسمتی است که در صفحه زیر ذکر شده: ” با من اینترنتی بفروش ” و نام کاربری ذکر شده: rezakaramiinsta

رضا کرمی,انتخاب نام برای پیج اینستاگرام

مدت‌ها بود به دنبا پل یک نام مناسب برای پیجم بودم از از اسم خودم شروع به انتخاب کردم و گذاشتم : رضا کرمی خب همون جور که شما تصور میکنید تاثیری نداشت.

چرا؟

چون هدف پیج من آموزش روش بازاریابی اینترنتی بود نه معروف کردن اسم رضا کرمی خب با دیدن این اسم کاربری به سمت من نمیومد! همین باعث شد تا به فکر عوض کردن اسم پیجم بیوفتم و نام دومی که برای پیجم انتخاب کردم گذاشتم: ” آموزش بازاریابی دیجیتال مارکتینگ “.

این انتخاب نام برای پیج اینستاگرام مناسب نبود ولی بد هم نبود چرا ؟ خب این جمله نکته درستی بود که میتونست منظور بودن پیج من تو این فضا رو میرسونه. اما پیش نمایش نمیتونست همه این متن رو نشون بده و خب بازم خوب نبود. این نام کاربری باعث شد که برخی از افرادی که دنبال موضوع دیجیتا مارکتینگ هستند من رو پیدا میکردند اما خب به این موضوع پی بردم که قدرت نام در اینستاگرام خیلی بیشتر از این حرف‌ها خواهد بود.

بعد از عوض کردن چندین نام بالاخره به اسم : با من اینترنتی بفروش رسیدم که این انتخاب نام برای پیج اینستاگرام تا الان که در حال نوشتن این مقاله هستم بهترین بوده و به راحتی تونستم فالوئر جذب کنم. این موضوع رو نباید ندید گرفت که من تازه حدود 1 ماهه دوباره فعالیت حرفه‌ایمو در این فضا با پیج جدید شروع کردم.

کسب و کار اینترنتی چیست

با خوندن این مقاله میتونید اطلاعات خوبی در مورد کسب و کار اینترنتی به دست بیارید

چرا این نام کاربری کار کرد؟

نام ” با من اینترنتی بفروش ” خیلی کوتاه بود که با یک دید خونده بشه و به صورت کامل منظور پیج رو می‌رسونه. این باعث شد که کاربران هر جا پیج من رو میدیدند، با دیدن نام پیج من متوجه کامل کارکرد پیج من می‌شوند.

چرا باید در انتخاب نام برای پیج اینستاگرام دقت کنیم ؟

پیج برای معرفی فقط در حد چند حرف میتونه معرفی بشه و باید بتونیم اسمی رو انتخاب کنیم که خیلی خوب و گیرا باشه. در عین حال که کوتاه و گیرا باشه باید زیبایی هم داشته باشه تا به دل کاربران بشینه و این یکی از نکات موفقیت در اینستاگرام به حساب میاد.

سعی کنید حتما نامی انتخاب کنید که در یک نگاه به کاربران که در اکسپلور یا suggestion با شما برخورد میکنند این نام قدرت داشته باشه که کاربران رو ترغیب کنه که حتی شده یک سر به پیج شما بزنند. اگر بتونید این کار رو با موفقیت انجام بدید شک نکنید تاثیر خیلی خوبی توی رشد فالوئرهاتون خواهد گذاشت.

جمع بندی: سعی کنید یک نام برای پیجتون انتخاب کنید که توی یک نگاه مخاطب بتونه بخونه و متوجه رسالت پیج شما بشه. اگر به دنبال پرسونال برندینگ هستید ببعد از مدتی زمانش میرسه که از نام خودتون استفاده کنید 🙂 در پست‌های بعدی بیشتر در مورد داشتن و مدیریت پیج اینستاگرام صحبت کنیم. شما میتونید پیج هم من و پیج مدیر فروش رو فالو کنید تا اطلاعات به روز داشته باشید 🙂 ممنون از همراهیتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 7 =